Kamery a kamerové systémy.

U nás nájdete len tie najlepšie produkty za prémiové ceny. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a širokému sortimentu

Kamerové systémy

Predstavujú sústavu zariadení slúžiacich na monitorovanie externých a interných priestorov. Pri výbere kamerového systému je nutné prispôsobiť jednotlivé časti podmienkam snímaného objektu, na základe ktorých sa následne vyberie najlepšie riešenie pre Vás. Po kontakte  Vám pomôžeme vybrať a prispôsobiť kamerový systém podľa Vašich požiadaviek. Predvedieme Vám, rozdiely medzi jednotlivými kamerami,  ktoré sú u nás nainštalované a aktívne na jednom mieste pre porovnanie.   

Kamery

Kamery ochraňujú svet od roku 1949, kedy boli prvýkrát použité vedcami na monitorovanie raketových a neskôr atómových testov. Dnes však slúžia ušľachtilejším spôsobom a to na ochranu objektov a obyvateľov.
Máme kamery ktoré vytvárajú záznam na SD kartu, ktorá je priamo v kamere, tieto slúžia na sledovanie jednej miestnosti alebo malých detí. Na sledovanie domov , objektov a väčších priestorov odporúčame kamerové sety, pozostávajúce z viacerých kamier a nahrávajúceho zariadenia podľa špecifikácie sledovaného objektu. V našej ponuke nájdete kamery značky Dahua,  Imou, Uniview, Hikvision, Tapo.

Nahrávacie zariadenia

Umožňujú prepojenie kamier do jednotného systému poskytujúce prehľadné monitorovanie sledovaného objektu, nahrávanie obrazov a zvukov. Tvoria srdce každého kamerového systému a ich dáta slúžia ako dôkazný materiál v prípade nepríjemností.

Príslušenstvo

Zlepšuje a zjednodušuje zážitok z užívania kamerových systémov. Prispievajú k dodatočnému zabezpečeniu systému a zvýšeniu efektivity.

Samoinštalačné kamerové sety

Poskytneme Vám na mieru pripravenú a nakonfigurovanú kamerovú zostavu.

Zostava obsahuje vybavenie a všetky súčasti, potrebné pre inštaláciu plne funkčného kamerového systému.

Montáž zvládne každý sám